Profil uživatele
avatar

bezajs

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
1
Počet komentářů 17
Ohodnocené restaurace 3
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 3

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 14. 11. 2017 - U Sapíků penzion: Opět skvělé jídlo a to...
Opět skvělé jídlo a to konkrétně svatomartinské menu. Vše bylo perfekně připravené a skvěle ochucené. (měli jsme čtyři druhy a všechni spokojeni). Tato restaurace patří mezi jednu z našich nejlépe hodnocenou. Vřele doporuči!!
> 09. 10. 2017 - U Červinků: Zastavili jsme po cestě z...
Zastavili jsme po cestě z hor podle velkého počtu zaparkovaných aut. V restauraci bylo plno a věděli jsme proč. Jídlo skvělé - polévka gulášová - bez zahuštěšní, guláš s domácím bramborákem jako netradiční přílohou. Sice jsme déle čekali, ale bylo vidět, že to bylo čerstvě připraveno. Doporučuji
> 09. 10. 2017 - Paprsek: Po náročném výstupu solidní...
Po náročném výstupu solidní horská chata, která v této oblasti je příjemnou restaurací. Obsluva velice příjemná a jídlo chutné a v pořádku. Moc se nám líbilo.
> 17. 04. 2017 - Dačický: Po návštěvě této restaurace...
Po návštěvě této restaurace jsme byli velice překvapení skvělým jídlem a velice ochotným personálem. Dačického pikantní guláš skvělý včetně špekových knedlíků. Je to populární místo při návštěvě Kutné hory, které doporučuji.
> 17. 04. 2017 - Barbora: Restauraci jsme navštívili...
Restauraci jsme navštívili podle recenzí, ale bylo to pro nás co se týká jídla poněkud zklamání. Polévka rajčatová - jako z protlaku, rybí polévka slabší vývar a tím naš výběr zkončil. Je to škoda, protože interiér i obsluha skvělé i návštěvnost velká. Možná je to jen náhoda v hektické době velikonoc :(
> 04. 04. 2017 - Bohemica Old Town Bar & Restaurant: Měli jsme polední menu -...
Měli jsme polední menu - polévka hrášková - výborná, kuřecí stehno na slanině a šťouchaný brambor - skvělé, dezert se zmrzlinou - skvělé. Obsluha velice příjemná.